Cilvēkam var atņemt visu, izņemot vienu, pēdējo cilvēciskās brīvības daļiņu - brīvību izvēlēties savu attieksmi jebkuros apstākļos, izvēlēties savu personīgo ceļu (V.Frankls)

Sveicināti,

mani sauc Margarita Ņesterova, esmu ieguvusi psiholoģijas doktora grādu, izglītības psihologa kvalifikāciju un Ekzistenciālā psihoterapeita diplomu. Pastāvīgi paplašinu savas zināšanas dažādos kursos, semināros un zinātniskajās konferencēs.

Runājot par darba pieredzi, tad vairāk nekā desmit gadus strādāju Daugavpils Universitātē, veicot akadēmisko un zinātnisko darbību, paralēli akadēmiskajam darbam esmu praktizējošs psihologs, psihoterapijas speciālists  PKC "Intence", kā arī  sniedzu psihoterapijas konsultācijas dažādos projektos.

Strādāju ar pieaugušajiem, jauniešiem, pusaudžiem un bērniem. Vienas konsultācijas - sesijas laiks 50-60 minūtes.

 Sniedzu psiholoģisko palīdzību traumatisko krīžu un zaudējumu situācijās, ģimenes konfliktu un krīžu risināšanā, stresa un profesionālās izdegšanas profilaksē, posttraumatiskā sindroma rehabilitācijā, bērnu un vecāku attiecību uzlabošanā,  uzvedības problēmu risināšanā, dzīves mērķu izvirzīšanā, savas pašapziņas paaugstināšanā. Strādāju ar depresiju, vegetatīvo distoniju un panikas lēkmēm, trauksmi, fobijām, dzīves jēgas zaudējuma pārdzīvojumiem un citiem vitāli svarīgiem jautājumiem. Psihoterapijas darbs tiek supervizēts.

Ikdienas dzīvē, izņemot darbu, saista daba, laba mūzika, saistoša lasāmviela, kopīga brīvā laika pavadīšana ģimenes lokā un viss, kas spēj padarīt dzīvi krāsaināku un interesantāku.

Mana pārliecība ir stingra tajā, ka katrā cilvēkā ir milzīga iekšējo resursu krātuve, kurus apzinoties, mēs spējam uzņemties atbildību par savu dzīvi un atrast pareizākos ceļus, pa kuriem iet tālāk. Ikviens pārbaudījums tiek mums dots ar kādu lielāku mērķi un rezultāts tam ir iegūtā pieredze, un mūsu izvēle ir tajā, kādām acīm uz šo pieredzi paskatīties.

 

                    Man ir svarīgi dod iespēju katram cilvēkam, kurš vēlas palīdzēt sev, saņemt profesionālu atbalstu, tāpēc svarīgākie vārdi, uz ko balstos praksē ir konfidencialitāte, godīgums, kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam.

 .